HOT
Добре дошли!
Това са Hot Boys Forums!
Ако си падате по горещи момчета и женски работи, значи това е мястото за вас! Така че, защо просто не се регистрирате и не споделите мнението си с нас?

HOT

For that we love them all!
ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Heroes/Герои

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:22 pm

## Жанр : Драма/Екшън/Приключенски/Фантастика

## Държава : САЩ

## Година : 2006

## Режисьор : Tim Kring

## В ролите : Sendhil Ramamurthy, Masi Oka, Noah Gray-Cabey, Leonard Roberts, Adrian Pasdar, Tawny Cypress, Milo Ventimiglia, Hayden Panettiere, Ali Larter, Santiago Cabrera

## Резюме :

"Герои" е сериал, в който се разказва как обикновени хора по целия свят откриват, че имат свръхестествени способности и как тези промени повлияват на живота им. Те не само разбират какво означава да имаш суперсили, но и откриват защо това се случва с тях. Постепенно те се събират заедно, бягайки от антигероя, който иска да получи тяхната супер ДНК. А тяхната съдба е да спасят света.

Лично мнение: Сериалчето е много готино и се радва на голяма популярност. Гледайте го няма да съжалявате. Първи сезон вече свърши, но втори се очаква на 24 септември тази година

Инфо: zamunda.net

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
BleedingDust
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 557
Местожителство : [Amber]
Име : Cass
Registration date : 03.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:33 pm

Ам, тоя сериал е върхът направо. Много се кефя на актьорчетата и историята,
по едно време имаше едни серии дето бяха малко тъпички, но бързо се съвзе.
Но като цяло първият сезон е на много високо ниво Wink

Your_Valentine
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 39
Registration date : 06.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:34 pm

Почти не е имал хлабаво засега, което е определно плюс по моята класация. Интересен сюжет...малко бавно се развиваше действието в началото, ном доста добре се навързаха нещата...лошо не мога да кажа. Много ми харесва.
Вижте профила на потребителя
Дийдра
Sunshine
Sunshine

Female
Брой мнения : 127

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:36 pm

Хубаво сериалче. Още не съм свършила първия сезон, но в момента действието се развива толкова бавно, че чак ми доскучава... Дано това са само `малко тъпички`-те серии, които споменава Cassie и нататък се оправя.
Вижте профила на потребителя http://twilight.superbgfans.com/forum/
ani4ka_89
Good Girl Gone Bad
Good Girl Gone Bad

Female
Брой мнения : 249

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:39 pm

Направиха много силен първи сезон и оставиха много въпроси без отговор, сега само се надявам, че няма да развалят втория сезон.
Maddie
Sweet Angel
Sweet Angel

Брой мнения : 5
Registration date : 14.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:41 pm

Много го харесвам този сериал , сега с нетърпиние чакам втори сезон ... кой знае какво ще се случи по-нататък ...
Faith
Princess
Princess

Брой мнения : 99

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:44 pm

Преди седмица-две реших най-сетне да го изгледам..Първи епизод не ме впечатли много, но след това се влюбих...Историята е невероятна, мистерии и всичко си има..Актьорския състав е още по-добър, особено Майло, Хейдън и Али-Трима любими мои актьори..Майло започнах да го харесвам от сериала както и Ейдриън Пасдар, който също супер много ме кефи..Абе няма слабо място!
kremitoo
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 67

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:45 pm

И аз скоро се реших да го изгледам, но съм още в началото. Нещата наистина малко бавничко се развиват, но дано нататък е малко по-динамично. Акъорският състав определено ми допада, историята е интересна и заплетена, а аз точно такива ги харесвам. А художникът дето предсказва бъдещето е баси и сладура Всъщност като се замисля, повечето мъже в сериала са си красавци
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:52 pm

Да и аз харесвах Айзък - съдет от мен: радвай му се, докато можеш

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
kremitoo
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 67

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:56 pm

Подяволите!Sad Изгледах целия сезон, сериалчето е супер ( заедно с OTH у SuperMALEtural е в топ3, а ако и втория сезон е толкова добър - знае ли се, може да ми стане номер 1), но защо Айзък трябваше да умреSad Беше баси и сладура, а и образът му имаше още да се развива и да дава на сериала. Беше тъпо още двама да се сдобият с неговите способности... Самата способност да рисува бъдещето е много интересна и някак странна, а толкова много хора да я притежават е някак безсмислено. Иначе и Питърчо много си харесахобичкам гооо Страхотен е, има някакъв невероятен сексапил... Така че докато той е жив, ще има на какво да се наслаждамммммммм Тук е мястото да благодаря на Клер, че му даде способността да се въстановява, което значи че поне още един сезон ще ни радваLaughing Любимата ми серия е 20та, когато Хиро се среща с Бъдещия ХироLaughing Всички бяха някакви гадняри, беше забавно... А двубоя на Сейлър и Питър започна много яко, с леда и огъня в ръцете им - явно в следващия сезон ще има подобна битка, щом Питър увладее силите си, придобити от Тед. Ледът с/у Огъня, звучи супер яко... Питър изглеждаше толкова HOT, че даже ме вдъхнови да го нарисувам... А това не се е случвало от доста време насамcheers Хиро ми е много забавен като персонаж. Двамата с Андо са страшни скициLaughing Не съм особено опечалена, че Нейтън умря - беше ми антипатичен. Много се разговорих нещо... Та, по десетобалната определено му давам 10 =)
Aurora
daddy's little girl
daddy's little girl

Female
Брой мнения : 28
Местожителство : Karnobat
Име : Chanita

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 5:58 pm

Изгледах всичко, което е излязло дао сега и според мен този серял е страхотен. Нямам думи. Просто върха. Малко беше заплетено в началото, но по- нататък стана супер интересно. Наистина серяла е великолепен.
Ghoul
Princess
Princess

Брой мнения : 120

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Пон Юли 21, 2008 6:00 pm

Много як сериал. Харесва ми: интересен е, различен е, актьорите са яки. Сайлър кърти мифки Човека е луд! Абе само хубави неща мога да кажа за него. Сга като го пуснаха по Нова дано да добие още повече популярност.
Alice
Sweet Angel
Sweet Angel

Female
Брой мнения : 7
Registration date : 11.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Вто Яну 27, 2009 2:41 am

Любимото ми сериалче. Всичко му харесвам и идеята и развръзката и актьорите. Най се кефя естествено на Пийти и на това че разкараха австралийката Laughing . Ники също ми допадаше с цялата тази мистерия около себе си, но с Трейси мисля че развалиха образа. Сега с нетърпение чакам новите епизодчета, вече не са долкова далече.
perla333
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 37
Registration date : 10.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Съб Окт 10, 2009 8:43 pm

Този сериал също е от хаворитите ми.
Най-много ме радват Клеър и Питър.
Малко в трети сезон не ми се понрави това,че на Питър му взеха силата-тя ми е любимата сила.Сега с голямо удоволствие гледам четвърти сезон.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   

Heroes/Герои
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1