HOT
Добре дошли!
Това са Hot Boys Forums!
Ако си падате по горещи момчета и женски работи, значи това е мястото за вас! Така че, защо просто не се регистрирате и не споделите мнението си с нас?

HOT

For that we love them all!
ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Майло - с нова прическа и гол до кръста

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Юли 21, 2008 6:07 pm

Е, сега говорим за хот момчета, а Питърчо в началото на сезона беше.... geek Та, мисълта ми е...споделете и вие вашите лиги...ъъъ...виждания де... за него. Ясно е, че е хот, ма сега просто така голичък и с тая прическа и влажена м```ка му, иде ми да ...Ма хайде първо вие дайде своя дан, да знам поне че не съм единствената, която докато гледаше епизодите викаше "само ми ела" мали

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
kremitoo
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 67
Registration date : 06.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Юли 21, 2008 6:10 pm

Ох, страхотен е! Ей това е рецептата за успех на един сериал - голи мъже и секс... Laughing Дано и супера последват примера, макар че първа серия започна добре cheers А Майло с новия си външен вид е просто божествен! Преди беше като малко сладко зайче, което ти се искаше да сщипеш и сщипеш, а сега е като един огромен жребец, който искаш да обяздиш Laughing Говоря глупости вече, но... Много е сладък! обичкам гооо
Вижте профила на потребителя
Aurora
daddy's little girl
daddy's little girl

Female
Брой мнения : 28
Местожителство : Karnobat
Име : Chanita

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Юли 21, 2008 6:13 pm

Преди като му гледах снимчиците, не ми се стори нищо особенно, но от както следя серяла и аз се присъединявам към неговите фенове. Голям пич е. И в двата сезона изглежда страхотно, но с тази прическа сякаш е по- добре.А в началото на сезона наистина беше "ООООООО ЛЕЛЕ МАЙКО"
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Юли 21, 2008 6:14 pm

Да го скъсаш, а? Много ясно...аз викам да ходим да гепим Питър...той така и така нищо не помни...да убием оная смачканата австралийка и да си го оставим за себе си

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
Ghoul
Princess
Princess

Брой мнения : 120

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Юли 21, 2008 6:15 pm

Честно казано отначало не го забелязах, не ми направи впечатление (в Герои имам предвид). И нямаше и да го харесам много, но имаше един епизод, нз кой сезон, в който го дадоха в бъдещето с белега и дългата коса... беше СТРАХОТЕН! От тогава ми хареса, но се още не съм му голяма фенка. Кефи ме само. В клипа на Фърги обаче е върховен - дълга коса и татуси! Мъжът мечта... за мен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   

Майло - с нова прическа и гол до кръста
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1