HOT
Добре дошли!
Това са Hot Boys Forums!
Ако си падате по горещи момчета и женски работи, значи това е мястото за вас! Така че, защо просто не се регистрирате и не споделите мнението си с нас?

HOT

For that we love them all!
ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният филм, който гледах

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
*Heaven_Girl*
Good Girl Gone Bad
Good Girl Gone Bad

Female
Брой мнения : 176
Registration date : 28.04.2008

ПисанеЗаглавие: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:05 am

First topic message reminder :

Тук може да споделите впечатленията си от някои филм, който сте гледали скоро. Може пък да спечелите и други фенове за него.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
RoseRed
No Saint
No Saint

Female
Брой мнения : 262
Registration date : 06.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:39 am

Bring it on
Bring it on again
Bring it on all or nothing

Винаги ме е кефела тая трилогия и вчера си я изгледах отново с голямо удоволствие, особенно като в първата участва и Илайза Душку, втората малко тъпичка, но 3-та връща филма обратно в класацията. Въпреки, че във втората играе Бетани Джой Галеоти.
Faith
Princess
Princess

Брой мнения : 99

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:40 am

Последно изгледах High School Musical 2. Първата част ме кефи повече, но в тази музиката е по-добра според мен..

ПП. Иначе, Рали, права си..Bring It On е яка поредица и най-тъпата част е тая с Бетани...А аз като четох всички много харесват третата с Хейдън Панетиери от Heroes..Аз харесвам и 3-тата и 1-вата много.
Brooke*Davis
daddy's little girl
daddy's little girl

Female
Брой мнения : 25
Registration date : 15.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:41 am

Последно гледах Ултиматумът на Борн.Супер филм и героя на Мат Деймън мн ми хареса всеки път разказваше играта на ЦРУ и се измъкваше по мн готин начин Smile .И сега си свалям и предишните две части.
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:41 am

Последния филм, който гледах беше 1408 по разказа на Стивън Кинг, беше много, ама много луд филм, признавам му го...Нем, не искам да оставам в тая стая и пари да ми дават...много луда стая ей - един час, който изживяваш отново и отново и с всяка сл минута става все по-зле, нищо чудно че всичко живо в нея се е изпотепало и аз бих...Много луд филм, сериозно...бих го гледала отново

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
Sweet_Angel
Sweet Angel
Sweet Angel

Female
Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:42 am

Love and other disasters
Преспокойно можех да си заспя на този филм. Очаквах да е нещо свежо и забавно съдейки по трейлъртие, но уви...нищо специално.
Дийдра
Sunshine
Sunshine

Female
Брой мнения : 127

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:43 am

`Jumper` (или `Телепорт`, както го превеждат) с Хейдън Кристенсън, Рейчъл Билъсн и Самюел Джаксън.
Филмът не е това, което очаквах, но може би пък очаквах твърде много. Като оставим това настрана - много ми хареса, беше приятна загуба на там-колкото-му-е-продължителността време.
Кристенсън е радост за окото, Билсън е сладурана, както винаги, Джаксън се справя, разбира се, отлично. И, както може да се очаква за такъв филм, специалните ефекти са страхотни.
Свършва малко незавършено, като онези филми, на които предстои продължение и до колкото знам наистина ще има такова. И ще го гледам с удоволствие.

П.С.: Снимката в подписа ми в момента е от плаката на този филм. Е, пообработена, разбира се
.

Последната промяна е направена от Дийдра на Сря Мар 25, 2009 6:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://twilight.superbgfans.com/forum/
divata_airis
Admin
Admin

Female
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:44 am

Бтв няма да пропусна да спомена че за този филм е бил предвиден моя любимец Том Стъридж и Тереса Паркър май беше...ама се отказали от тях че били неизвестни и можело само да загубят...Аз още не съм го гледала, само защото имам И букк на книгата и се каня да я чета...

Angel
Sweet Angel
Sweet Angel

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:45 am

Ами снощи гледах едни ункален според мен филм.Не е известен и е стар,но чак сега попаднах на него затова реших да ви представя ревю,.

August Rush

Режисьпр:Кристен Шеридан
Тип:Драма/Музикален

Сщжет:Тоа е драма със моменти,на които прилича на приказка.,където сираче изпозлзва музиката за да намери родителите си.Когато Лайла и Луис се срещат се влюбват от пръв поглед.И двамата да даровити музиканти с голямо бъдеще пред себе си.Но бащата на Лайала ги разделя.След това момичето откриа,че чака бебе.По стечения на обстоятелствата детето попада в дом,но то е убедено,че там някъде го чакат родителите му.

Ако ви харесва романтични и красиви историий,предлагам ви го.
RoseRed
No Saint
No Saint

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:47 am

Directed by: Dick Lowry
Starring:Gerard Butler, Powers Boothe, Simmone Mackinnon, Reg Rogers, Alice Krige, Pauline Lynch, Steven Berkoff.
Country: USA / Lithuania
Language: English
Runtime: 177 min

Сюжет:

Атила, вождът на хуните, е мечтател, видял в своя народ повече, отколкото самият народ вижда в себе си. Докато хуните са доволни от това да нападат и плячкосват околните народи, Атила гледа отвъд - към възможностите за империя и нов световен ред. Римският генерал Флавий Етий въплъщава най-доброто и най-лошото от последните години на съществуване на Римската империя. Той се движи от една единствена цел: Рим трябва да продължи да управлява света. Два свята се сблъскват, заедно с двама мъже, въплътили ценностите и същността на тези светове.

Инфо и снимка: zamunda.net

Така от доста време се каня да го изгледам и най-накрая успях. Обожавам историческите филми, но ествствено американските режисьори винаги наакват пейзажа. Този адски много ми хареса (сигурно защото не съм чела книгата) и искам да попитам нещо БИВА ЛИ ТАКА? Какъв е този мъж, дето с оскубани вежди и черен молив пак е безумно секси! Мда...Джери Бътлър се е редил на опашката Бог като е давал май няколко пъти...
BleedingDust
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 557
Местожителство : [Amber]
Име : Cass
Registration date : 03.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:48 am

Ами аз последно зяпках - Enchanted. Спукала съм се да се хиля на простотиите вътре, голям смях пада...даже майка ми идва да провери да не съм се задавила нещо, дали случайно не умирам...ама се зазяпа и тя и 5 минути по-късно се хилеше с мен. Иначе като цяло филма не е нищо особено..ма е смях и това си е.

RoseRed
No Saint
No Saint

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:50 am

Over Her Dead Body по-малоумен филм скоро не бях гледала.
divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:51 am

Ъм мене още ме тресе Звезден прах, че и с наще го гледах още веднъж опасен филм, мои хора...Просто няма друг и всеки път се смея на сцената с вудо куклата - коронтото беше в 2:30 през нощта в квартирата се заливаш от смях...първо на филма, после на себе си...Препоръчвам го на всички.

RoseRed
No Saint
No Saint

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:51 am

Iron Man... В началото още като му видях трейлъра и ме разтресе песничката на Black Sabbath си казах, че това просто трябва да се гледа. Ествствено се вдигнахме една масивна Supernatural компания и отидохме да го изгледаме. И сякаш надушили каква компания ще го гледа първата песен зазвучала в киносалона беше AC/DC - Back In Black... Мда с невероятен саунд и луди ефекти, най-основният от които Робърд Дауни Джуниър, филма си заслужаваше 8-те лева и гледането от недоспали хора, които цяла нощ са дивяли.
divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Юли 22, 2008 4:53 am

Ми аз какво да кажа....Начи гледах П.С. Обичам те, тука няма да го коментирам, цяло ентри в личния ми блог съм му отредила - направих всички на бъзе и коприва, както аз си знам...Гледах и четвъртия филм за Инди и в съзнанието ми се роди въпроса - ОМГ, какво правят извънземни във филм за Индиана Джоунс??? Само това не ми хареса във филма всичко останало ставаше. Гледах и отново Боен Клуб - тоя филм, въобще някога ще ми писне ли? Само като видя Едуард Нортън такъв изпаднал и просто няма начин.
Аз също гледах Железен човек и съм на друго мнение - филмът е много слаб. И за да не реши някой че аз винаги съм критична ще кажа че го гледах с мой колега запален киноман и той беше на същото мнение...Едни ефекти и тва е...и то в повечето случаи се губеха сред тъпотията, която ме лъхаше от екрана...Както каза колегата 3 лева, които никога няма да си върна! След тоя филм гелдах Астерикс, Обеликс и Олиемпийските игри - забавен беше, като се има предвид че и Шумахер и Зидан бяха вкарали във филма..
Снощти гледах филма Истинската Болейн - тоя филм ме разби. Аз понеже съм фен на някви исторически и такива старовремски, когато жените са носили дълги рокли и ако са били бедни родителите им са се опитвали да ги омъжат за някой богаташ. Почти два часа филм и аз го гледах и през 2 та часа с интерес...Просто са застъпени такива интерестни теми като семейството - това за двете сестри просто ме разби - едната беше такава кучка, а другата и прости за всичко. И всичко се развива по времето на крал Хенри Тютюр. Беше супер интерестно, поне за мен...Не го препоръчва на никой, който не обича исторически филмичета, но на останалите ....даааа.

RoseRed
No Saint
No Saint

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Чет Ное 06, 2008 9:31 pm

Режисьор : Кевин Елдърс
Сценарист : Андрю Лауъри, Андрю Милър
В ролите : Денис Родман, Рики Харис, Дейн Кук, Филип Николич, Джон Пинет и други
IMDB : Линк към IMDB
Държава : САЩ, Германия, Белгия
Година : 1999
Времетраене : 85 минути

Резюме : Баскетболната суперзвезда Денис Родман играе ролята на готиното, хладнокръвно ченге, което се бие с лошите в този див, секси-екшън на фона на красивата френска Ривиера.

Агентът на Интерпол Саймън (Родман) разследва опасен търговец на оръжие, но попада на Ник (Дейн Кук) - агент от ЦРУ, който трябва да предаде откупа и да върне у дома отвлечената дъщеря на свой клиент.

Саймън и Ник се заплитат в опасната игра на шпионаж и убийства, в която участват търговецът на оръжие, бащата на отвлеченото момиче, приятелят й французин и бившата приятелка на Саймън, чието тяло само по себе си е смъртоносно оръжие. Пълен с върховен екшън, много адреналин и техно-музика, САЙМЪН СЕЗ представя Денис Родман в невиждана досега светлина. Той играе ролята на доброто момче, но всъщност е по-зъл отвсякога.

Снимка и инфо: zamunda.net

Лично мнение: Опитвам се да намеря този филм от маса време, но за съжаление дори в чуждестранните торенти нямаше сийд за него. Но днес адски много се зарадвах, като видях, че някой си е направил труда да го качи в Замунда.

Като начало очаквах да е някоя бозица, но пък да се изкефя на присъствието на Денис Родман. Но пък филма не спря да ме изненадва приятно, като се започне с жълтата Ямаха (която някак си ми напомни за Валентино Роси) и се продължи с бойните сцени. Да може и да не са от най-блестящите и ефектните, но са точно от този тип който аз харесвам с повече гравитация. Да не говорим, че в този филм видях най-доброто събличане на актьори което съм виждала до момента :img5: Изгледах си го с голямо удоволствие, а по принцип не отделям време за екшъни у дома.
...the forbidden fruit...
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 28
Местожителство : In his heart..
Registration date : 19.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Нед Ное 30, 2008 2:14 am

Аз пък гледах "Туайлайт" Smile
divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Нед Ное 30, 2008 2:22 am

Как си го гледала бе, Нас, я стига лъга пррр Нали си излязла по средата на филма голям смях

...the forbidden fruit...
daddy's little girl
daddy's little girl

Брой мнения : 28
Местожителство : In his heart..
Registration date : 19.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Нед Ное 30, 2008 2:35 am

Ха...Ха...Ха... мърморко Е то този филм беше най-лошият филм,който съм гледала през живота си!!!!Направо едвам се разревах,че са съсипали книгите. не пък
divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Пон Дек 15, 2008 3:05 am

Аз зяпах снощти с братчедката "Балетните пантовки", най-накрая, че Нас ми го е препоръчала от месец и нещо. Не беше лош. Убедих се, че Нас беше права...Ние и двете сме като Полин, аз даже почти се казвам като нея. хахаха.
Добра идея беше да погледаме някоя филм, че тия сериали ни побъркаха.
А миналата събота гледах Мач Пойн...И благодарение на пълната ми мания да играя на тенис на телефона ми разбрах и защо се казва така...Не беше лош филма, при положение, че е на Уди Алън, а аз неговите почти никога не ги разбирам, много са ми луди - факт. Тоя обаче беше добър...Джони е луд просто...Хаха. Евала.
Като знам колко още филми така ми висят да гледам, просто не е истина.

divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Пон Яну 12, 2009 2:29 am

Последният, който гледах беше Ритни го като Бекъм с Кийра Найтли и ми хареса...Бях изумена като видях Джонатан Рийз Майерс ктам...Въпреки, че му превеждах ревюто за форума и пак..Събрах очите в точка...

panic_joan
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 116
Registration date : 14.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Пон Яну 12, 2009 2:52 pm

Ами последно гледах Stick it. Много ми хареса Smile И там Келън е страшно смешен особено, когато е с фибички, грим, а по-късно и с рокля  brrrr А косата му каква е шашава .....
Вижте профила на потребителя http://www.keepsmilling.blog.bg
Bells
Good Girl Gone Bad
Good Girl Gone Bad

Female
Брой мнения : 197
Registration date : 28.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Съб Яну 17, 2009 1:03 am

Ооооо, какво гледа моя милост. Супер се накефих на тоя филм - велик е!

Просто се шашнах колко много ми хареса.... После просто ми се пищеше... Сериозно, страхотен е. А сега и саундтрака като си сваля, познайте какво ще се слуша. Ще взема да му направя и ревю, ако ми остане време. Но го препоръчвам с две ръце буги
Вижте профила на потребителя http://crimsonangelline.wordpress.com/
ani4ka_89
Good Girl Gone Bad
Good Girl Gone Bad

Female
Брой мнения : 249

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Съб Яну 17, 2009 1:14 am

Преди малко гледах Pulse 2: Afterlife... честно казано, първият филм ми хареса повече.

Wonderful profile made by vamptastica
Alice
Sweet Angel
Sweet Angel

Female
Брой мнения : 7
Registration date : 11.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Яну 27, 2009 2:48 am

Аз гледах The Number 23. Като цяло много ми хареса, но няколко часа след това бях обсебена от проклетото число. Броят буквите в имената на всички за които се сетя, а след това събирах цифри и числа на дати...
Yaveranil
Good Girl Gone Bad
Good Girl Gone Bad

Female
Брой мнения : 220
Местожителство : крилете на вятъра
Име : Ел
Registration date : 30.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   Вто Яну 27, 2009 2:54 pm

Отдавна мислех да гледам От ада с Джони Деп и Иън Холм. Разказва се историята на Джак Изкормвача. Добре е направен, интересен е, историята е добре заплетена, а Джони и Иън се справят страхотно с ролите си, особено Иън, който е потресаващ.
Понеже ми го препоръчаха, гледах и Еквилибриум. Страшен филм, много добър. Идеята е страхотна: какво би станало ако човек спре да чувства, как би изглеждал света. Много добра игра на Крисчън Бейл и Емили Уотсън.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах   

Последният филм, който гледах
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next