HOT
Добре дошли!
Това са Hot Boys Forums!
Ако си падате по горещи момчета и женски работи, значи това е мястото за вас! Така че, защо просто не се регистрирате и не споделите мнението си с нас?

HOT

For that we love them all!
ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 1639
Местожителство : In the Kindom of Hades /daddy!!!/
Име : Полс/Лина/Лин
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...
Registration date : 27.04.2008

ПисанеЗаглавие: The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'   Сря Яну 14, 2009 5:41 am

Първо да спомена...Надявам се на всички беше известно,, че съм решила да преправям творението...Та ето какво излезе...Светът (на) кучката...Според мен засега се получава добре, доста се забавлявах докато го преправях до трета глава включително...Надявам се и на вас да ви хареса...
Някой неща съм променила както ще стане ясно, така че би било върховно, ако този който тегли файла, който ще пусна по-долу удари някой и друг коментар да каже добре ли е, зле ли е...Мерси предварително.

Download: The Bitch ('s) World 01-Get Bitch,or die tryin'.pdf

Team Leo ‘cause he’s don't play well with other people'

Последната промяна е направена от divata_airis на Сря Мар 18, 2009 2:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com
divata_airis
Admin
Admin

Female
Интереси : Ian O'Shea, Thomas Dekker, The Doctor, John Connor, Jasper Hale, Andrew Cooper, Gossip girl...

ПисанеЗаглавие: Re: The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'   Съб Яну 31, 2009 8:02 pm

Така, народе, аз успях...Преправих цялото това нещо и сега се равнява на 150 страници корици и всичко. Името си го промених на The Bitch World без каквито и било скоби, няма нищо че на корицата горе има, в оригинала, който ще посна по-долу си е със старата корица. Държа да кажа, че доста неща са променени, допълнени и всъщност съм вмъкнала и още един налудничев образ...
Ще ми е приятно да чуя мнението ви за новата ГГ, тъй тя вече официално е ТБУ!

The Bitch World by P.V.pdf

bibito
Sweet Angel
Sweet Angel

Female
Брой мнения : 5
Registration date : 11.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'   Нед Мар 15, 2009 5:58 am

страшно е зарибяващо Smile на един дъх го прочетох ... имаш страшен стил на писане и наистина много ми хареса .. вече нямам търпение за още Razz
Вижте профила на потребителя
divata_airis
Admin
Admin

Female

ПисанеЗаглавие: Re: The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'   Нед Мар 15, 2009 6:01 am

Много се радвам, че ти е допаднало...Това беше едно от първите неща, които започнах да пиша...Само ще те помоля да не пишеш с цветни букви (има го правилата)
И отново - радвам се, че ти е харесало.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'   

The Bitch World 01 - Get Bitch, or die tryin'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Christian Cage vs. CM Punk vs. Brock Lesnar
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» 5. Seth Rollins vs. Kevin Owens - N1 Contender for the World Championship - 2 out of 3 falls match